Współpraca

Zapraszamy do współpracy przedstawicieli firm rozważających powierzenie nam opieki nad własnymi projektami lub klientami. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb.

flaticon-small-widgets

Podwykonawstwo

Praca jest nam zlecana do wykonania i odbierana przez agencję, która ją zleciła. Finalny klient, który dokonał u Państwa zamówienia może nie być informowany o wykonaniu całości lub części zlecenia przez naszą agencję.

Wynagrodzenie za polecenie

Jeżeli macie Państwo klienta, który mógłby być zainteresowany naszymi usługami i rozważacie polecenie mu naszej firmy skontaktujcie się z nami. Ustalimy wspólnie sposób w jaki będziemy mogli się odwdzięczyć za skuteczne polecenie. To działa!

flaticon-small-widgets

flaticon-small-widgets

Rabaty i upusty dla Państwa klientów

Zniżki w naszej Agencji udzielane Państwa klientom mogą być nagrodą i wyróżnieniem za wybór jakiego dokonali decydując się na Państwa usługi. Informacja o nich na Państwa stronie to również wartość dodana do Państwa oferty. Istotna zwłaszcza wtedy gdy klient rozważa Państwa i konkurencyjną ofertę.

Inne

Jeżeli macie Państwo inny pomysł na współpracę z naszą firmą z chęcią go wysłuchamy lub przeczytamy o nim. Zapraszamy do kontaktu!

flaticon-small-widgets