Trenerzy

Trenerzy współpracujący z eMarketingowo.pl to praktycy swoich dziedzin stale podnoszący kwalifikacje. Potwierdzeniem wysokiej jakości prowadzonych szkoleń i warsztatów są nasze certyfikaty i dyplomy a przede wszystkim zadowoleni uczestnicy.

flaticon-small-menu

Jakub Skowroński

Praktyk marketingu internetowego. Doświadczenie w marketingu internetowym zdobywał m.in. przy promocji sklepu Internetowego o miesięcznych obrotach liczonych w setkach tysięcy złotych. Jest kwalifikowanym specjalistą w programie certyfikacji Google AdWords, posiadaczem certyfikatów z zakresu zarządzania projektami w IT: Prince2 Foundation oraz zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania (Agile): SCRUM Certified Scrum Master (CSM). Z projektami internetowymi związany od 2006 roku.

Przyswajanie wiedzy to proces, w którym zapamiętasz nie to co usłyszysz, ani to co zapiszesz, ale to czego doświadczysz – Konfucjusz (551-479 przed nar. chr.)

Agnieszka Augustyniak

Trener biznesu, praktyk. W branży szkoleniowej od 6 lat. Posiada bogate doświadczenie trenerskie w obszarze kompetencji sprzedażowych oraz bezpośredniej i telefonicznej obsłudze klienta. Układa programy szkoleniowe i przeprowadza warsztaty rozwijające umiejętności menedżerskie.

flaticon-small-menu

Sami również jesteśmy uczestnikami wielu szkoleń dlatego wiemy, które dostarczają przydatnej wiedzy, a które są zwykłą stratą czasu i pieniędzy. Prowadzone przez nas szkolenia wychodzą poza utarte schematy wykładów i prelekcji. Preferujemy aktywne formy nauczania angażujące uczestników (ćwiczenia, dyskusje, burze mózgów, praca w zespołach, itp.).

flaticon-small-menu

Roman Życiński

Certyfikowany trener biznesu. Specjalista w zakresie praktycznych szkoleń sprzedażowych (kanały B2B, Call Center, sprzedaż bezpośrednia) i obsługi klienta. Trener kompetencji miękkich i szkoleń managerskich. Miłośnik Coachingu w biznesie, a na co dzień wielki pasjonat kolarstwa szosowego.