SEO Pozycjonowanie stron www

Co to jest Pozycjonowanie stron www (SEO)?

Pozycjonowanie stron www zwane również SEO (ang. Search Engine Optimazation) – optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych – to działania których celem jest podniesienia pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania google.pl


Jakie są rodzaje SEO?

SEO on site


Działania skupione na pozycjonowanej stronie internetowej. Nazwa naszej usługi w tym zakresie to Raport SEO

SEO off site


Działania poza stroną internetową polegające na zdobywaniu linków prowadzących do pozycjonowanej strony www tzw. link building. Nazwa naszej usługi w tym zakresie to Pozycjonowanie SEO

Dlaczego SEO mi się opłaca?

Inwestycja w działania SEO opłaca się dlatego, że jej wynikiem są wyższe pozycje strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania(lepsza widoczność strony dla wyszukiwarki Google.pl) -> Wyższe pozycje strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania prowadzą do większej ilości odwiedzin na Twojej stronie internetowej (zwiększony ruch o dobrej jakości na Twojej stronie www). A większa ilość odwiedzin na stronie internetowej prowadzi do większej ilości Twoich klientów. Proste?

Ile to kosztuje?

Koszt pozycjonowania stron internetowych zależy od tego jakiej usługi SEO potrzebujesz.

Cena usługi Raport SEO zaczyna się od 1500 zł i jest uzależniona od ilości podstron Twojego serwisu www. Jest to koszt ponoszony jednokrotnie za wykonaną usługę. Poproś o bezpłatną wycenę dla swojej strony www.

W przypadku usługi pozycjonowania SEO cena uzależniona jest od konkurencyjności frazy. Koszt pozycjonowania do TOP 10 jednej frazy o zasięgu lokalnym wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za 1 miesiąc pozycjonowania. W przypadku fraz bardziej ogólnych koszt waha się od kilkudziesięciu złotych do kilkuset złotych. Zapytaj o bezpłatną wycenę.

Powrót do menu


Promocje na usługi SEO

  • 1) Weź pozycjonowanie SEO a Raport SEO dostaniesz za połowę ceny (50% rabatu)
  • 2) Do każdej usługi SEO (Raport SEO lub pozycjonowanie SEO) 1 usługa dodatkowa gratis: założenie profilu firmowego w serwisie G+ lub statystyki Google Analytics lub stworzenie wizytówki w Google Maps.

Promocje łączą się!

Powrót do menu


Raport SEO

Raport SEO zawiera komplet wytycznych do wdrożenia na własnej stronie WWW. Celem usługi Raport SEO jest poprawa elementów SEO on site a zarazem lepsza widoczność i wzrost pozycji strony www w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Dowiedz się więcej

Powrót do menu


Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie SEO polega na budowaniu wartościowego zaplecza i linkowania do Twojej strony internetowej. Celem usługi Pozycjonowanie SEO jest poprawa elementów SEO off site a zarazem lepsza widoczność i wzrost pozycji strony www w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Dowiedz się więcej

Powrót do menu


Która usługa dla mnie?

Wybierz obie usługi jeśli chcesz możliwie szybko poprawić widoczność swojej strony www w naturalnych wynikach wyszukiwania. Wybierz raport SEO jeśli zależy ci na zleceniu technicznych aspektów pozycjonowania a budowaniem zaplecza i linkowaniem możesz zająć się samodzielnie. Wybierz samo pozycjonowanie jeśli wiesz jak powinno wyglądać SEO onsite i zależy ci jedynie na zwiększeniu ilości wartościowych linków prowadzących do Twojej strony WWW.

Powrót do menu