Kampanie AdWords, reklama Google

Kampanie AdWords – zaawansowany system reklamy Google obejmujący zasięgiem Internautów z całego Świata. Kampanie reklamowe AdWords W Polsce docierają do 96% Internautów korzystających z wyszukiwarek. Reklama w Google daje przewagę nad innymi formami reklamy internetowej, bo reklamodawcy mają możliwość ponoszenia kosztów jedynie za kliknięcia w swoje reklamy a nie za samo wyświetlanie reklam .

 

 


Kampanie AdWords vs inna forma reklamy

Reklama w Google emitowana w sieci wyszukiwania pojawia się w związku z poszukiwanymi przez użytkowników informacjami lub stronami www. Skuteczność tej reklamy jest więc wyższa od klasycznych form reklamowych (reklama radiowa, telewizyjna, billboardowa, etc), w których odbiorca nie wykonał akcji polegającej na wyszukiwaniu pożądanej przez niego informacji.

Prawdopodobieństwo wykonania pożądanej przez reklamodawcę akcji (zamówienie produktu/usługi, kontakt telefoniczny, etc.) jest w przypadku kampanii Google AdWords wyższe.


Dlaczego kampania AdWords się opłaca?

Możesz płacić za efekty – nie za obietnice!

 • Płacisz za rzeczywiste odwiedziny Twojej strony www a nie za wyświetlenie Twojej reklamy,
 • uruchomimy Twoją kampanię AdWords natychmiast po zasileniu salda reklamowego,
 • Ustalasz budżet jakim w danym momencie dysponujesz – nie ma efektu zaskoczenia,
 • Reklamę AdWords możemy dynamicznie zmieniać i dopasowywać na podstawie posiadanych statystyk . W reklamie radiowej ani w TV nie ma na to szans,
 • Wytworzenie reklamy w Google AdWords oraz emisja nic Cię nie kosztują.

Etapy współpracy

Współpraca z nami opiera się o jasne i przejrzyste zasady. Nasi klienci mają na bieżąco wgląd w prowadzone przez nas działania, które przed wprowadzeniem są z nimi konsultowane. Gwarancją powodzenia dla naszych klientów jest praca certyfikowanych specjalistów reklamy Google AdWords, cyklicznie przesyłane raporty oraz opieka dedykowanego specjalisty.

flaticon-small-widgets

1. Etap kontaktu. Kontakt agencja-klient i przesłanie zapytania.

flaticon-small-widgets

2. Analiza branży klienta, konkurencji, ustalenie budżetu na promocję, propozycja wynagrodzenie za usługę dla agencji.


flaticon-small-widgets

3. Klient zapoznaje się z ofertą i podejmuje decyzję czy akceptuje ofertę.

flaticon-small-widgets

4. Po decyzji “na Tak” agencja zakłada klientowi konto reklamowe w Google a klient zasila saldo reklamowe AdWords i opłaca pierwszą fakturę dla agencji


flaticon-small-widgets

5. Agencja konfiguruje konto, tworzy kampanie, reklamy i słowa kluczowe – na końcu tego etapu klient dostaje je do akceptacji.

flaticon-small-widgets

6. Po akceptacji reklam, słów kluczowych i strategii kampania adwords startuje i jest na bieżąco monitorowana i optymalizowana przez agencję.


flaticon-small-widgets

7. Klient dostaje raporty z prowadzonych działań i osiąganych efektów.

flaticon-small-widgets

8. Po wyczerpaniu środków zadowolony z usług agencji klient zasila konto AdWords i płaci prowizję dla agencji na kolejne okresy.

Ile kosztuje reklama AdWords?

W przypadku reklamy w Google AdWords ponoszone są dwa rodzaje kosztów:

 1. koszty związane z bezpośrednią aktywnością reklamową (przychody dla Google Inc.) – koszt  kampanii Google AdWords
 2. prowizja za zarządzanie i optymalizację konta reklamowego AdWords – przekazywana na konto agencji e-marketingowej.

Koszt reklamy jest dowolnej wysokości np. 200, 1 000 czy 10 000 zł. Prowizja dla agencji najczęściej stamowi % od środkó jakimi agencja zarządza. Np. przeznaczając na reklamę AdWords 1 000 zł wynagrodzenie agencji może wynieść 25% tej kwoty czyli 250 zł.

Im wyższy budżet na reklamę tym prowizja za zarządzanie kontem niższa i np. dla poziomu 10 000 zł prowizja może wynieść tylko 10% .

Stała opieka vs jednorazowa pomoc

Sami cenimy elastyczność i to samo dajemy naszym klientom. Proponujemy dwa modele współpracy, odpowiadające różnym potrzebom.

Stała opieka

Usługa polegająca na powierzeniu stałej opieki nad kampaniami Google AdWords. Koszt usługi elastycznie dopasowuje się do budżetu, jaki przeznaczasz na promocję.

Zainwestuj wtedy, gdy:

 • chcesz powierzyć promocję Twojej firmy certyfikowanym specjalistom reklamy Google AdWords
 • masz doświadczenie w promocji firmy poza Internetem i wiesz, że nie przynosi ona spodziewanych rezultatów
 • znasz już korzyści reklamy w Google, ale cenisz swój czas i chcesz go poświęcić na rozwój podstawowego biznesu

Twoje korzyści:

 • założenie konta Google AdWords i przyznanie dostępu klientowi
 • tworzenie kampanii, grup reklam, reklam oraz listy słów kluczowych
 • monitoring kampanii i reagowanie na ewentualne alerty Google
 • stała optymalizacja konta i kampanii prowadząca do maksymalizacji ilości kliknięć przy możliwie niskim koszcie kliknięcia (CPC)
 • możliwość osobistego kontaktu i zadawania pytań Twojemu opiekunowi konta
 • cykliczne raporty miesięczne wysyłane do klienta
 • raporty na żądanie generowane z panelu Google AdWords lub Google Analytics (jeśli konta są połączone)

Jednorazowa pomoc

Usługa polegająca na przygotowaniu bądź jednorazowej optymalizacji istniejącego konta Google AdWords.

Skorzystaj wtedy, gdy:

 • potrzebujesz jedynie wsparcia “na start” – dysponujesz odpowiednią ilością czasu i wiedzą, aby samodzielnie zarządzać reklamą AdWords
 • zarządzasz już samodzielnie reklamami AdWords, ale potrzebujesz jednorazowej pomocy przy optymalizacji kampani Google AdWords
 • chcesz skorzystać ze wskazówek certyfikowanych specjalistów reklamy AdWords – czujesz, że wyniki jakie osiągasz przy samodzielnej pracy nie są tak dobre jak mogłyby być przy niewielkim wsparciu

Twoje korzyści:

 • założenie konta AdWords i przyznanie dostępu klientowi
 • stworzenie kampanii, grupy reklam, reklam oraz listy słów kluczowych
 • jednorazowa optymalizacja konta i kampanii zmierzająca do maksymalizacji ilości kliknięć przy możliwie niskim koszcie kliknięcia (CPC)
 • 1 raport zawierający listę wykonanych czynności

Referencje

Wierzymy w siłę poleceń! Dlatego w szczególny sposób staramy się zasłużyć na rekomendacje od naszych klientów. Wraz z nimi osiągamy założone cele. Najczęstsze z nich to wzrost ilości klientów po kontakcie ze stroną WWW oraz wyższa sprzedaż generowana dzięki kanałowi e-commerce.


Jako osoba lubiąca wyzwania postanowiłem samodzielnie utworzyć konto AdWords oraz pierwszą kampanię. Po pewnym czasie zorientowałem się, że efekty nie są tak zadowalające jak tego oczekiwaliśmy. Na próbę powierzyliśmy eMarketingowo.pl jedną witrynę do promocji. Test wypadł pomyślnie i planujemy zlecić promocję kolejnej strony. Pomoc eMarketingowo.pl polegała na optymalizacji naszego konta i stworzonych już kampanii. W jej efekcie nie tracę już budżetu na nieskuteczne słowa kluczowe a dzięki nowym tekstom reklam współczynniki klikalności uległy znaczącej poprawie. Usługi firmy eMarketingowo.pl polecam tym, którzy mają chęć i czas do samodzielnej obsługi konta AdWords jak również tym, którzy chcą w pełni powierzyć promocję w Internecie zaufanej firmie.Radca prawny Michał Karłowski, właściciel: karlowski.eu
Branża: Usługi prawnicze, kancelaria Radcy Prawnego.


O programie Google AdWords słyszałem, że jest skuteczny dla firm działających lokalnie tak jak nasza. Firma eMarketingowo.pl została nam polecona przez znajomego. Branża usług wysokościowych, w której działamy cechuje się sezonowością. Istotne więc było też szybkie reagowanie na zmiany np. dodatkowe kampanie w okresie zwiększonych opadów śniegu.
Od początku współpracy mogliśmy liczyć na szybką obsługę i tłumaczenie wykonywanych działań. Cenne były też wskazówki dotyczące optymalizacji naszej strony www. Współpraca trwa już kilka miesięcy, efekty działań są zadowalające i planuję ją kontynuować. Szczerze polecam.Paweł Rakocz, właściciel Climbers.pl
Branża: Usługi specjalistyczne, Alipiniści, usługi wysokościowe.


O emarketingowo.pl dowiedziałam się od znajomego. Potrzebowaliśmy szybkich efektów w postaci nowych klientów. Pan Jakub z emarketingowo.pl polecił nam reklamę w Google. Usługi są realizowane profesjonalnie i w sposób dla nas zrozumiały.Sylwia Wrzeszcz, współwłaściciel Biura Rachunkowego Conte
Branża: Usługi księgowe


Reklama Internetowa obok pracy handlowców jest dla nas istotnym źródłem pozyskiwania nowych klientów. Dlatego też zdecydowaliśmy się skorzystać z pomocy specjalistów w tej dziedzinie. Warunki współpracy z pierwszą firmą nie do końca spełniły nasze oczekiwania stąd decyzja o zleceniu działań eMarketingowo.pl Naszymi reklamami opiekuje się certyfikowany specjalista i jesteśmy na bieżąco informowani o postępach i wynikach kampanii reklamowych.Ewa Wenzel, właściciel EkoDachStal.pl
Branża: Budowlana, pokrycia dachowe.


Promocja AdWords

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy promocyjną ofertę w postaci darmowego kuponu na kampanię AdWords o wartości do 600 zł . Aby odebrać swój kupon, skontaktuj się z nami jeszcze dziś.


Dlaczego AdWords z nami?

Spełniamy kryetria jakościowe Google Inc czego dowodem jest nasz status partnera Google. Kompleksowo obsługujemy we wszystkich kanałach AdWords: sieć wyszukiwania, sieć reklamowa, remarketing, Google merchant center. Tylko Certyfikowani specjaliści Google AdWords. Przygotowywanie banerów, filmów i reklam tekstowych w tym na urządzenia mobilne. Niewielki koszt w porównaniu do innych, kompetencje potwierdzone certyfikatami Google oraz wieloletnim doświadczeniem.

Powrót do menu


Skorzystaj z poniższego formularza aby zadać pytanie.

 

Powrót do menu