Misja i wartości

Misją naszej firmy jest świadczenie usług wspierających sprzedażowe i wizerunkowe cele naszych klientów. Dla współpracowników oraz pracowników chcemy być partnerem godnym zaufania. Wierzymy w “siłę poleceń”, transparentność i uczciwe zasady współpracy.

Nie podejmujemy się promocji stron uważanych przez nas za nieetyczne i niezgodne z naszym światopoglądem np. stron promujących hazard, erotykę, pornografię, szybkie i łatwe metody wzbogacania się, biznesy typu Multi Level Marketing (MLM), piramidy finansowe, systemy argentyńskie, itp.

Ponadto wyznajemy zasadę, że “pracujemy żeby żyć” a nie “żyjemy żeby pracować” dlatego poza codziennymi obowiązkami chętnie wspieramy inicjatywy, których celem jest niesienie pomocy potrzebującym.

WAŻNE: Każde miejsce i osoby prezentowane poniżej są przez nas osobiście znane i mamy pewność, że przekazywane na ich potrzeby środki pieniężne trafią do nich w 100%.

Polecamy Państwa uwadze szczególnie:

flaticon-small-menu

Świetlicę Środowiskową Caritas

Siostry zakonne ze zgromadzenia Uczennic Krzyża opiekują się świetlicą organizując czas wolny dzieciom i młodzieży ze Stołczyna – dzielnicy Szczecina potrzebującej największego wsparcia. Do zajęć tych należą zawody sportowe, zajęcia kulinarne, imprezy kulturano-oświatowe itp. Dodatkowo podczas roku szkolnego dzieci uzyskują pomoc w odrabianiu zajęć domowych w osobnej, specjalnie przystosowanej do tego sali z biurkami.

Zosię Okulewicz

6 letnią dziewczynkę, która bardzo lubi pociągi i bajkę “Tomek i Przyjaciele”. Zosię oraz jej Rodziców poznaliśmy w szpitalu miejskim w Szczecinie.A tutaj profil Pawła – taty Zosi na facebooku. Paweł na profilu informuje o bieżących wydarzeniach z życia i rehabilitacji Zosi.

Więcej informacji tutaj … albo Kontakt z Agencją

flaticon-small-menu